De Dynamisch verende voet wordt gebruikt voor borduren en voor naaien en quilten uit de vrije hand. De naaivoet is ontworpen om u goed zicht te geven zodat u eenvoudig kunt meanderen of een motief op de stof kunt volgen. De vering zorgt ervoor dat de stof niet omhoog komt met de naald terwijl de steek wordt gevormd, zodat u meer controle heeft over uw naaiwerk.
Hoe te gebruiken:
- Schakel het IDT™ systeem uit en draai het schroefje op de achterkant van de naaivoethouder voorzichtig los.
- Druk de Dynamisch verende voet samen. Leid de pen van de naaivoet in het kruisvormige gat van de naaivoethouder. De arm van de naaivoet moet achter de naaldschroef zijn.
- Draai de schroef aan.
- Rijg garen in de machine.
- Stel de naaimachine in op de modus Dynamisch verende voet 6D. De transporteur gaat automatisch omlaag.
Borduren
Bij het borduren gaat de naaivoet omhoog en omlaag met de naald voor een meer gelijkmatige balans tussen de boven- en de onderdraad.
Free-motion (uit de vrije hand)
- Leg de quilt onder de naaivoet.
- Selecteer een rechte steek en begin te naaien. U geleidt de stof handmatig. Uw beweging bepaalt de lengte van de steek.
- Laat uw quilt soepel bewegen en behoud steeds dezelfde snelheid voor gelijkmatige steken.